tel: 604-563-305, 665-239-219

 • OBÓZ WYPOCZYNKOWY W RIMINI

  16 – 25 lipca 2017

 • Obóz wypoczynkowy w Bułgarii

  27.07 – 06.08.2017

 • OBÓZ MŁODZIEŻOWY W TOSKANI

  07.08–17.08.2017

 • WYCIECZKA DO CHORWACJI

  06.07-15.07.2017

 • WYCIECZKA DO SZTOKHOLMU

  4 - 6 maja 2017

 • Festiwal Tulipanów i Amsterdam

  21 – 23 kwietnia 2017

Written by Super User  

TROPIKALNA WYSPA I BERLIN

11 – 12 listopada 2016

Dzień 1

Ok. 5.00 –zbiórka w wyznaczonym miejscu, spotkanie z pilotem wycieczki, wyjazd z Torunia. Przejazd do Niemiec. Pobyt na Tropikalnej Wyspie: największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna z Wyspy Bali, kompleks zjeżdżalni wodnych, wioska tropikalna, sport i zabawa w przyjemnych warunkach 26o w cieniu – wszystko to w samonośnej hali. Przejazd do hotelu w Słubicach, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Berlina – zwiedzanie miasta: fragmenty muru berlińskiego i Check Point Charlie, Plac Poczdamski z Sony Center, Pomnik Ofiar Holocaustu, Reichstag, Brama Brandenburska, spacer ulicą Unten den Linden, katedra berlińska, Aleksanderplatz. Czas wolny. Wyjazd  z Berlina ok. godz. 18.00. Przyjazd do Torunia ok. północy.

Cena: 280 zł/os. + bilety wstępu: ok. 35 euro dorosły, 30 euro dziecko

Cena zawiera: transport autokarem, nocleg, obiadokolację, śniadanie, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota - przewodnika, bilety wstępu na Tropical Islands

ZAPISY: tel. 665 239 219, 604 563 305, lub milowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Read more:
 
Written by Super User  

Kraków 5 dni


381 zł/os + 93 zł na bilety wstępu(kalkulacja dla 28 uczniów + 3 nauczycieli)

325zł/os + 93 zł bilety wstępu (kalkulacja dla 45 uczniów + 4 nauczycieli)

Dzień 1

Wyjazd z Torunia ok. godz. 7.00. Przejazd w kierunku Krakowa. Po drodze zwiedzanie Wadowic – wizyta w Domu Rodzinnym Jana Pawła II oraz wizyta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym w centrum Krakowa. Obiadokolacja. Wieczorne zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej Rynku Starego Miasta. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. W programie zwiedzania znajdą się m.in.: Katedra na Wawelu z dzwonem Zygmunta oraz krypty królewskie, Smok Wawelski, komnaty królewskie, pałac biskupi z oknem papieskim, Collegium Maius – najstarsza część Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek z Sukiennicami i kościołem Mariackim.

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Krakowskiego Kazimierza oraz wizyta w Muzeum Fabryki Schindlera. Obiad. Wyjazd do Torunia po południu. Przyjazd do Torunia w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opłaty parkingowe i autostradowe, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym, 2 śniadania, 2 obiadokolacje i obiad, opiekę pilota na całej trasie oraz miejscowych przewodników, bilety wstępu (Dom Jana Pawła II, Podziemna Trasa Turystyczna, komnaty królewskie, Katedra na Wawelu, kościół Mariacki, Wieliczka, Muzeum Fabryki Schindlera, Ubezpieczenie NNW

Read more:
 
Written by Super User  

Łeba - Szymbark 2 dni

255 zł/os. lub 245 zł/os. – wersja bez pościeli

Dzień 1

7.00 -Wyjazd z Torunia, przejazd do Łeby

Przyjazd do Łeby ok. południa. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym. Obiad.

Wyjście na ruchome wydmy. Przejazd melexami do wyrzutni rakiet, następnie spacer na terenie Słowińskiego Parku Narodowego na wydmy, powrót plażą wzdłuż morza.

Wieczorem możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek lub dyskoteki.

Dzień 2

Śniadanie.

Spacer do centrum Łeby, rejs statkiem po Bałtyku. Obiad. Wykwaterowanie.

Przejazd do Torunia przez malownicze Kaszuby – zwiedzanie Szymbarka.

Powrót do Torunia w godzinach wieczornych.

Cena: 255 zł/os. lub 245 zł/os. – wersja bez pościeli, należy zabrać śpiwory

kalkulacja dla 45 uczniów + 4 nauczycieli gratis

Cena zawiera: transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie, opiekę pilota, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW

PROGRAM RAMOWY, KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Read more:
 
Written by Super User  

Praga - 4 dni

Cena: 415 zł/os. + 30zł – (kalkulacja dla 45 uczniów + 4 opiekunów)

Dzień 1

Wyjazd z Torunia ok. godz. 7.00. Przejazd do Kotliny Kłodzkiej Po drodze Hala Stulecia, Park Fontann i Ogród Japoński we Wrocławiu. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Karłowa - wejście na Szczeliniec - najwyższy szczyt Gór Stołowych  i Błędne Skały – zespół bloków skalnych tworzący  malowniczy labirynt - przejście piesze. Przejazd do Kudowy Zdrój – uzdrowisko posiadające źródła 3 wód mineralnych, spacer po  parku zdrojowym. Przejazd do Czermnej – kaplica czaszek i kości ludzkich, ofiar wojny trzydziestoletniej lub pobyt na basenie. Obiadokolacja, organizacja ogniska z kiełbaskami Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wycieczka do Pragi – lub Adrspachu (Skalne Miasto) Praga: Hradczany - uroczysta zmiana warty, Złota Uliczka, Katedra św. Wita, Mała Strana z kościołem św. Mikołaja, Most Karola, Zegar Orloj, Plac Wacława.  Obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Torunia. Obiad na trasie.

Cena zawiera: przejazd autokarem, 3 noclegi, 3 obiadokolacje, 1 obiad, 3 śniadania, opiekę pilota i miejscowych przewodników, bilety wstępu (Twierdza Kłodzko, Szczeliniec Wielki, Kaplica w Czermnej, Ogród Japoński), ubezpieczenie NNW

Read more:
 
Prev12345678Next

AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 604-563-305, 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas