tel:  665-239-219

Łódź - Uniejów 1 dzień

Cena:  118 zł/os. dla 45 uczestników + 4 opiekunów gratis (dodatkowo obiad ok. 18zł)

6.30 -Wyjazd z Torunia, przejazd do Łodzi

Wizyta w Muzeum Kinematografii – zwiedzanie  przewodnikiem wystawy poświęconej historii polskiego filmu oraz wycieczka po zabytkowych wnętrzach Pałacu Karola Scheiblera – najbogatszego łódzkiego fabrykanta

Wizyta w Muzeum Fabryki na terenie Manufaktury – tu z przewodnikiem poznajemy historię XIX-wiecznej przemysłowej Łodzi oraz Fabryki Izraela Poznańskiego, technikę produkcji tkanin bawełnianych (zobaczymy oryginalne XIX-wieczne pracujące krosna)

Laser Arena Game – gracze mierzą się w pojedynku, który odbywa się w labiryncie na powierzchni niemal 250 m2. Labirynt jest skryty w półmroku, wzbogacony rozmaitymi dodatkowymi zaskakującymi niespodziankami oraz efektami świetlnymi i dźwiękowymi, co sprawia, że gra wymaga od zawodników refleksu, inteligencji, sprytu i przemyślanej strategii. Gracze strzelają do siebie wiązkami lasera.

Termy w Uniejowie –  dwugodzinny pobyt w nowoczesnym kompleksie termalno – basenowym oferującym całoroczne kąpiele w leczniczych wodach solankowych. Baseny położone są u podnóży XIV wiecznego Zamku Biskupiego.

Powrót do Torunia ok. 21.00

Cena zawiera: transport autokarem, bilety wstępu, usługi przewodników, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas