tel:  665-239-219

Mazury 2 dni

Cena: 200 zł + 60 zł bilety wstępu (45 uczniów + 4 opiekunów)

Dzień 1
Wyjazd z Torunia ok. godz. 7.00. Przejazd do Olsztynka -€“ wizyta w Parku Etnograficznym w Olsztynku -€“ zwiedzanie z przewodnikiem.
Przejazd do Leśniczówki Pranie (Muzeum K.I. Gałczyńskiego) na terenie Puszczy Piskiej - udział w leśnych podchodach literackich „Śladami Gałczyńskiego”. Zajęcia rozwijają sprawność ruchową, orientację w terenie, poszerzają wiedzę przyrodniczą (podchody odbywają się na oznakowanej i opatrzonej tablicami ścieżce przyrodniczej). Przede wszystkim jednak wykonywane zadania mają charakter polonistyczny, językowy, pozwalają tez wykorzystać wiadomości o Konstantym Ildefonsie Gałczyńskim i jego pobytach na Mazurach zdobyte podczas zwiedzania muzeum.
Przejazd do miejsca zakwaterowania w Rucianem - Nidzie. Obiadokolacja. Możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie.
Przejazd do Mikołajek -€“ rejs statkiem wycieczkowym po Jeziorze Śniardwy.
Przejazd do Aquaparku w Pluskach pod Olsztynem (rwące strumienie i potoki, tajemnicze zakamarki, oryginalne tężnie solankowe, ścianka wspinaczkowa, groty basenowe z podwodnymi akwariami, jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, gejzery, masaże wodno-powietrzne).
Powrót do Torunia w godzinach wieczornych.
Cena zawiera: przejazd autokarem, nocleg, obiadokolację, śniadanie, opiekę pilota i miejscowych przewodników, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas