tel:  665-239-219

Mazury 3 dni

Cena: 350zł - 27 uczniów + 3 opiekunów

Dzień 1
Wyjazd z Torunia ok. godz. 7.00. Przejazd do Giżycka przez Reszel (krótki spacer po malowniczym miasteczku, którego ozdobą jest gotycki zamek), Świętą Lipkę – wizyta w barokowej „Częstochowie Północy”,  i Gierłoż k. Kętrzyna, gdzie z przewodnikiem zwiedzimy dawną kwaterę Hitlera. Przyjazd do Giżycka późnym popołudniem, zakwaterowanie w Twierdzy Boyen, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Mikołajek, rejs statkiem po Śniardwach do Rucianego Nidy. Przejazd do Leśniczówki Pranie (Muzeum K.I. Gałczyńskiego) na terenie Puszczy Piskiej - udział w leśnych podchodach literackich „Śladami Gałczyńskiego”. Powrót do Giżycka. Obiadokolacja. Spacer po Giżycku. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Twierdzy Boyen z przewodnikiem. Przejazd do Aquaparku w Pluskach pod Olsztynem (rwące strumienie i potoki, tajemnicze zakamarki, oryginalne tężnie solankowe, ścianka wspinaczkowa, groty basenowe z podwodnymi akwariami, jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, gejzery, masaże wodno-powietrzne).Powrót do Torunia w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 2 śniadania, opiekę pilota i miejscowych przewodników, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas