tel:  665-239-219

Cena:

466 zł/os. + 10 EURO bilety wstępu (kalkulacja dla 45 uczniów + 4 opiekunów)
490 zł/os. + 10 EURO bilety wstępu (kalkulacja dla 40 uczniów + 3 opiekunów)

Dzień 1
Wyjazd z Torunia ok. godz. 6.30. Przejazd do Szklarskiej Poręby -€“ Wodospad Szklarki. Przejście piesze do miejsca zakwaterowania na terenie Szklarskiej Poręby Dolnej. Zakwaterowanie Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Karpacza. Całodzienna wycieczka z przewodnikiem górskim.Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, następnie przejście piesze na Równinę pod Śnieżka, do śląskiego Domu i dalej na Snieżkę, zejście przez spaloną Strażnicę, Schronisko Strzecha Akademicka i Samotnia nad Małym Stawem do Świątyni Wang, zwiedzanie kościółka. Obiadokolacja. Nocleg
Dzień 3
Śniadanie. Wycieczka do Drezna - zwiedzanie z przewodnikiem: przejście Tarasami Bruhla wzdłuż Łaby w kierunku Placu Zamkowego z rezydencją władców Saksonii i Placu Teatralnego  z operą Sempera, Zwinger - perła saksońskiego baroku. Czas do dyspozycji grupy. Powrót do Szklarskiej Poręby. Obiadokolacja, możliwość zorganizowania ogniska, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Wejście z przewodnikiem górskim na Górę i Zamek Chojnik. Powrót do Torunia w godzinach wieczornych.
Cena zawiera: przejazd autokarem, 3 noclegi, 3 obiadokolacje, 3 śniadania, opiekę pilota na całej trasie i miejscowych przewodników, bilety wstępu, ubezpieczenie KL i NNW
KAŻDY UCZESTNIK WYCIECZKI MUSI POSIADAĆ PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas