tel:  665-239-219

Kraków 5 dni


381 zł/os + 93 zł na bilety wstępu(kalkulacja dla 28 uczniów + 3 nauczycieli)

325zł/os + 93 zł bilety wstępu (kalkulacja dla 45 uczniów + 4 nauczycieli)

Dzień 1

Wyjazd z Torunia ok. godz. 7.00. Przejazd w kierunku Krakowa. Po drodze zwiedzanie Wadowic – wizyta w Domu Rodzinnym Jana Pawła II oraz wizyta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym w centrum Krakowa. Obiadokolacja. Wieczorne zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej Rynku Starego Miasta. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. W programie zwiedzania znajdą się m.in.: Katedra na Wawelu z dzwonem Zygmunta oraz krypty królewskie, Smok Wawelski, komnaty królewskie, pałac biskupi z oknem papieskim, Collegium Maius – najstarsza część Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek z Sukiennicami i kościołem Mariackim.

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Krakowskiego Kazimierza oraz wizyta w Muzeum Fabryki Schindlera. Obiad. Wyjazd do Torunia po południu. Przyjazd do Torunia w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opłaty parkingowe i autostradowe, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym, 2 śniadania, 2 obiadokolacje i obiad, opiekę pilota na całej trasie oraz miejscowych przewodników, bilety wstępu (Dom Jana Pawła II, Podziemna Trasa Turystyczna, komnaty królewskie, Katedra na Wawelu, kościół Mariacki, Wieliczka, Muzeum Fabryki Schindlera, Ubezpieczenie NNW

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas