tel:  665-239-219

Karkonosze - Praga - 4 dni

Dzień 1

6.30 - zbiórka przed szkołą, podstawienie autokaru, spotkanie z pilotem wycieczki i wyjazd.
Ok. 12.30 - przyjazd do Wrocławia – spacer z przewodnikiem miejskim po Starym Mieście (Rynek Główny z ratuszem, Ulica Jatki, Ossolineum, Ostrów Tumski). Przejazd do Szklarskiej Poręby. Zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Karpacza. Całodzienna wycieczka z przewodnikiem górskim. Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, następnie przejście piesze na Równinę pod Śnieżką, do Śląskiego Domu i dalej na Snieżkę, zejście przez spaloną Strażnicę, Schronisko Strzecha Akademicka i Samotnia nad Małym Stawem do Świątyni Wang – zwiedzanie wnętrza. Powrót do Szklarskiej Poręby. Obiadokolacja. Nocleg

Dzień 3

Śniadanie. Wyjazd do Pragi – zwiedzanie stolicy Czech z przewodnikiem miejskim: klasztor na Strahowie, Pogorzelec, Loreta, plac Hradczański, Zamek Praski i katedra św. Wita, ogród Wallensteina, most Karola, Rynek Starego Miasta, plac Wacława. Powrót do Szklarskiej Poręby. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Wrocławia – wizyta w Ogrodzie Japońskim, Park Fontann, Hala Stulecia lub Afrykarium. Powrót w godzinach wieczornych.

Aby uzyskać więcej informacji i ustalić cenę wycieczki prosimy o kontakt z biurem.

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas