tel:  665-239-219

WYCIECZKA 3 – DNIOWA
WROCŁAW I ZAMEK KSIĄŻ
EUROPEJSKIEJ STOLICY KULTURY 2016

Dzień 1
Wyjazd z Torunia ok. godz. 6.00. Przejazd do Wrocławia – wizyta w Afrykarium na terenie wrocławskiego ZOO – ta najnowsza atrakcja Wrocławia to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Afryki. Liczne akwaria, zbiorniki wodne oraz baseny zaprezentują m.in. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy, ryby słodkowodne jezior Malawi i Tanganiki.
Spacer po Parku Stulecia, podczas którego zobaczymy Halę Stulecia, Park Fontann i Ogród Japoński. Zakwaterowanie w hostelu. Obiadokolacja. Nocleg


Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Zamku Książ - największej twierdzy na Dolnym Śląsku i jednoczenie trzeciej w Polsce Zamek jest budowlą charakteryzującą się różnymi stylami architektury, posiada ponad 400 pomieszczeń. Zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, przejście trasą: „Od Piastów do Tajemnic II Wojny Światowej” + podziemia + Palmiarnia. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Starym Mieście we Wrocławiu. Nocleg.


Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem, w programie: przejście szlakiem wrocławskich krasnali, Ostrów Tumski z gotycką katedrą św. Jana Chrzciciela i Ostrów Piaskowy, Ossolineum, Uniwersytet Wrocławski, gotyckie więzienie miejskie, Stare Jatki, rynek z gotycko-renesansowym ratuszem. Obiad. Wizyta w HYDROPOLIS – jedyne w Polsce interaktywne centrum wiedzy o wodzie. Wyjazd z Wrocławia. Powrót do Torunia w godzinach wieczornych.

Cena: 350 zł/os - kalkulacja dla 45 uczestników + 4 nauczycieli
Cena obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje i obiad, opiekę pilota na całej trasie oraz miejscowych przewodników, bilety wstępu (Afrykarium, Ogród Japoński, Sky Tower, Hydropolis), ubezpieczenie NNW

 
AGENCJA TURYSTYCZNA "ELSO"
ul. Szosa Chełmińska 158a/20
87-100 Toruń
tel: 665 239 219

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Napisz do nas