Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – wyjazdy integracyjne Wrocław

wyjazdy integracyjne Wrocław

Fabryka Wydarzeń to agencja eventowa, której usługi zapewniają poprawę wizerunki obsługiwanej marki. Działania naszych specjalistów przekładają się na wzrost sprzedaży produktów naszych klientów. Oferujemy doradztwo w zakresie marketingu, dystrybucji i czynności związanych z HR. Gwarantuje kompleksową obsługę, która zapewni, że dana marka stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Fabryka Wydarzeń oferuje organizacje różnego rodzaju eventów biznesowych. Mogą to być: konferencje, targi, bankiety oraz konferencje. Ponadto pomagamy w przygotowaniach do imprez wewnątrz firmy, takich jak: jubileusze lub pikniki dla pracowników czy wyjazdy integracyjne. Nasi specjaliści do spraw IT gwarantują organizacje wydarzeń on-line i profesjonalnych wydarzeń streamingowych.

Przygotowywane przez nas imprezy cechują się nieszablonowością, dzięki czemu zapadają w pamięć na dłuższy czas. Takie podejście sprawiło, że zyskaliśmy uznanie i szeroką bazę klientów, składających się z renomowanych firm działających w regionie Dolnego Śląska.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
Regon
380400883
Siedziba

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – wyjazdy integracyjne Wrocław