Aukcje samochodowe na platformie Poleasingowe.pl

Jeśli myślisz o zakupie samochodu poleasingowego warto zapoznać się z ofertą serwisu Poleasingowe.pl. Firma ta nie tylko ułatwi nam wybór oraz zakup pojazdu poleasingowego, powindykacyjnego czy poflotowego, ale również maszyn rolniczych i budowlanych czy urządzeń specjalistycznych. Na stronie można odnaleźć aukcje banków, firm czy innych instytucji dysponujących flotami samochodowymi.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Serwis zapewnia nam przejrzysty proces sprzedaży oraz opisy pojazdów i urządzeń sporządzone przez biegłych rzeczoznawców. Po zarejestrowaniu, można wziąć udział w aukcji. Co istotne, widzimy także ceny oferowane przez innych kupujących, co daje nam bardzo duży komfort jeśli chodzi o zaplanowanie maksymalnej kwoty jaką chcemy wydać.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Aukcję można prowadzić samodzielnie, ręcznie wpisując oferowane kwoty, lub też wybrać opcję z agentem, kiedy to podajemy tylko maksymalną cenę, a system automatycznie będzie przebijał oferowane kwoty przez innych kupujących, aż do osiągnięcia wyznaczonej przez Ciebie ceny maksymalnej.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
Regon
021014968
Siedziba

ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska

  • Aukcje samochodowe na platformie Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe na platformie Poleasingowe.pl