Letnie kołdry dla dzieci i dorosłych – oferta sklepu Pościel To

Sklep internetowy Pościel To oferuje materace, kołdry, poduszki do spania, koce oraz pościel, prześcieradła i ochraniacze na materac. Są to produkty najlepszych polskich producentów, odznaczające się doskonałą jakością materiałów i wykonania.

Letnia kołdra

Letnia kołdra z oferty sklepu Pościel To fot.1

Znajdą tu Państwo szeroką ofertę kołder. Sklep oferuje kołdry zimowe, letnie kołdry oraz całoroczne w najbardziej popularnych rozmiarach. Można nabyć w sklepie też kołdry antyalergiczne oraz obciążeniowe. Kołdry są uszyte z różnych materiałów m.in. bawełny, bawełny z dodatkiem poliestru, mikrofazy, mikrofibry, wiskozy bambusowej. Różnią się także wypełnieniem. Są kołdry puchowe, wypełnione hollofilem, runem alpaki, bawełną.

Letnia kołdra

Letnia kołdra z oferty sklepu Pościel To fot.2

Oferta pościeli w sklepie Pościel To jest szeroka i urozmaicona. Znajdą tu Państwo pościel z bawełny, satyny bawełnianej, perkalu oraz bambusa. Motywy dekoracyjne są tak zróżnicowane, że każdy znajdzie taki, który go zadowoli. Do wyboru są motywy roślinne, kwiatowe, zwierzęce, abstrakcyjne, graficzne. Sklep prowadzi sprzedaż kołder, w tym kołder letnich, pościeli, materacy dla dzieci. Dzieciaki zauroczy pościel z postaciami z ulubionych bajek.

Warto zainteresować się ofertą sklepu - dobry wypoczynek i zdrowy sen to gwarancja zdrowia!

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9680851462
Regon
367620149
Siedziba

ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew

  • Letnie kołdry dla dzieci i dorosłych – oferta sklepu Pościel To
  • Letnie kołdry dla dzieci i dorosłych – oferta sklepu Pościel To